European sales director

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení týmu 20 obchodních zástupců
• Plánování, motivování, kontrolování a koordinování zaměstnanců
• Zpracování obchodních plánů
• Plnění obchodních cílů
• Spolupráce s ostatními obchodními partnery
• Kontrola evropských poboček

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Home office
• Firemní automobil a další.
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí
• Práci v nadnárodní společnosti

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adrese:
[email protected]
[email protected] nebo volejte: 774 448 192

Reakcí na tento inzerát na obsazenípozicedávámsouhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenstvís.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávalamé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytovánítřetím osobám, jejichžtotožnost je mi společnostpovinnasdělit) v souladusezákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraněosobníchúdajů" vezněnípozdějšíchpředpisů, a to až do odvolánípísemnou formou. Potvrzuji, že jsemobeznámensesvýmiprávy v souvislosti s přístupem k informacím a jejichochraněpodle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. vezněnípozdějšíchpředpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

DEKRA hledá vhodné kandidáty pro výše uvedenou pozici

Místo výkonu:
První dva měsíce home office – než se zařídí kancelář

Požadujeme:
• Zkušenosti z výrobního prostředí
• Ochota často cestovat po Evropě
• Znalost ekonomického prostředí
• Doložitelné obchodní výsledky z minulosti
• Samostatnost
• Umět plynně hovořit anglicky, další jazyk výhodou
• Platný ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3137548  Datum zveřejnění: 20.7.2017