Máš časovo náročné hobby? Hľadáš pracovnú flexibilitu?

Dell Technologies

Miesto práce
Fazuľová 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tak si vyber Dell!
Ponúkame ti jedinečnú možnosť pridať sa k tímu Zákazníckej podpory a pracovať v čase, kedy ti to najviac vyhovuje!

V Dell hľadáme kolegov na čiastočný pracovný úväzok, ktorí by sa pripojili k nášmu tímu v Bratislave. Veríme v otvorenú komunikáciu, kreativitu a rôzne názory a radi Ti poskytneme priestor pre rozvoj a príležitosti pre naplnenie Tvojich ambícií a potenciálu.
Pozícia je vhodná aj pre mamičky na materskej!

Čo od Teba očakávame?
• znalosť nemeckého jazyka v písomnej forme
• prozákaznícky orientovaný prístup a komunikáciu
• snahu dosahovať výsledky
• schopnosť byť tímovým hráčom

Čo získaš?
• rôzne príležitosti rozvíjať sa cez mentoring a tréningy (Excel, prezentačné schopnosti,
naše produkty, ...)
• budeš pracovať s našimi VIP zákazníkmi a rôznymi oddeleniami (predaj, logistika, financie, technická podpora a ďalšie)
• budeš riešiť nezvyčajné a problematické situácie v oblasti zákazníckeho servisu, spracovania faktúr a objednávok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dell Technologies je výnimočná skupina spriaznených spoločností, ktorá pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať svoju digitálnu budúcnosť a transformovať spôsob, akým žijú a pracujú. Dell Technologies na Slovensku pôsobí od roku 2003. Sme globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2425219  Datum zveřejnění: 5.2.2016