Lektoři odborného vzdělávání – energetika, elektro, voda, chemie, projektové řízení –nárazově

DELTA ADVISORY a.s.

Místo práce
Česká Republika, Česká republika
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.09.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro projekt z oblasti vzdělávání v oblasti energetiky hledáme kandidáty/ky na pozici lektorů/lektorek pro nárazovou spolupráci do konce roku 2016. Intenzita spolupráce se bude odvíjet od časových možností lektora/ky. Hledáme více kandidátů. Úspěšný kandidát musí být schopen školit minimálně jedno z níže uvedených témat.

Hledáme lektory/ky v následujících oblastech (není nutno ovládat všechny oblasti, stačí znalost minimálně jednoho z okruhů):
Témata kurzů
• Funkční bezpečnost dle IEC 61508
• Diagnostika - elektromotory, čerpadla elektro rozvaděče
• Provozní spolehlivost - elektromotory a čerpadla
• Údržba elektromotorů, čerpadel a armatur
• Prokazování shody výrobků
• Metodika v oblasti regulace energetického odvětví
• Práce s nebezpečnými chemickými látkami
• Integrace trhů s elektrickou energií
• Orientační senzorická analýza vody
• Ekonomie přenosu a distribuce elektřiny – ekonomické minimum pro provozně technické pracovníky
• Rizika v energetice a jejich řízení
• Environmentální regulace v oblasti energetiky, daně z energie a podpora OZE
• Proces obchodování, uzavírání a vypořádání obchodů v energetice
• Čistá mobilita
• Energetická terminologie v angličtině
• Hodnocení investic, cenové a nákladové kalkulace

Náplň práce
• realizace školení, vedení kurzů přímo u společností – účastníků programu
• tvorba obsahu kurzů pro zaměstnavatele v energetice a jejich úprava dle aktuálních potřeb konkrétních společností
• tvorba školicích materiálů kurzů
• spolupráce při tvorbě harmonogramu kurzů
• komunikace se zainteresovanými společnostmi, zjišťování vzdělávacích potřeb
• měření úspěšnosti účastníků kurzů – testování, vyhodnocování testů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost využití pracoviště v centru Prahy, realizace školení po celé ČR
• práci na DPČ do 31.12.2015
• možnost podílet se na zajímavém, ojedinělém projektu
• možnost samostatné práce, řízení vlastních aktivit, včetně sestavování kurzů
• nástup dle dohody

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Delta Advisory, a.s. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č.101/2000 Sb., v platném znění, a to až do odvolání písemnou formou, zejména uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám, vždy po předchozí domluvě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Klienty jsou společnosti, účastníci programu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
• praxi v oblasti energetiky nebo školení v oblasti energetiky
• zkušenost s prací lektora výhodou
• dobrou znalost práce na PC (MS Office)
• ochotu cestovat v rámci ČR – realizace školení v místě účastníka školení (společnosti – objednatelé)
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• pečlivost, flexibilitu, schopnost samostatné tvůrčí práce
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vyhledávání zaměstnanců a kontraktorů, bodyshop, vzdělávání a školení, projektový management v oblasti IT

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2216134  Datum zveřejnění: 10.8.2015