Vodič MKD

DELTA - NZTRANS, s.r.o.

Nové Zámky, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Španielsko, Holandsko, Luxembursko, Slovinsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
650€ + nočné príplatky + diéty + výkonnostné odmeny + príplatky za turnusy + odmeny za efektívnu jazdu (fleetboard) + pripoistenie liečebných nákladov v zahraničí + vernostný bonus (13ty plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených vodičov skupiny C+E na turnusovú prácu v EU,
taktiež vodičov na krátkodobé prepravy (max týždeň).

Ponúkame stabilnú prácu vo firme s 20 ročnou tradíciou,
moderný vozový park,
načas vyplácané mzdy,
osobný prístup a pomoc pri riešení problémov,
pravidelné školenia.
výkonnostné odmeny + príplatky za turnusy + odmeny za efektívnu jazdu (fleetboard) + pripoistenie liečebných nákladov v zahraničí + vernostný bonus (13ty plat)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Technicky zdatný,
dobré orientačné schopnosti, aspoň základná schopnosť dohovoriť sa v zahraničí. Bezúhonnosť a férové jednanie.
Požadujeme:
digitálnu tacho kartu
kvalifikačnú kartu
výpis z registra trestov
ADR preukaz je výhodou

DELTA NZ TRANS je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom ponúkajúca služby v doprave, špedícii,logistike a v colnej deklarácii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1719943  Datum zveřejnění: 7.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 650€ + nočné príplatky + diéty + výkonnostné odmeny + príplatky za turnusy + odmeny za efektívnu jazdu (fleetboard) + pripoistenie liečebných nákladov v zahraničí + vernostný bonus (13ty plat)