Elektromechanik / elektromechanička

DELTRONIC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Buštěhradská 223, 272 03 Kladno, Okres Kladno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
11108 - 17456 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:DELTRONIC s.r.o., IČ 48948161
Pracoviště:Buštěhradská 223, Dubí, 272 03 Kladno 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 11108 do 17456 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní / životní pojištění
Podnikové stravování, obědy (dovoz do firmy) nebo stravenky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o práci na dobu určitou na 6 měsíců, s možným následným prodloužením.

Požadavky: Požadujeme min. vyučení (obor elektromechanik nebo obdobný) nebo praxi na podobné pozici (ruční pájení). Dobrý zrak podmínkou. Požadujeme manuální zručnost, soustředěnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, iniciativní přístup. Postačí základní znalost ovládání PC.

Uvítáme časovou flexibilitu - možnost přesčasů, sobotních směn či dočasně dvousměnného provozu v případě potřeby (výjimečně).

Náplň práce: Osazování elektro součástek, ruční pájení (letování), mechanická kompletace, šroubování a pod. Sedavá práce.

Dle aktuálních potřeb výroby a vašich schopností možnost dočasné změny náplně práce - balení výrobků, příprava součástek apod. Mzda dle interního předpisu 11108 Kč hrubého + osobní ohodnocení dle měsíčního hodnocení výkonnosti a dalších kritérií.

Pracovní doba od 6:00 do 14:35 hodin. Místo pracoviště je v rámci této pracovní doby v dosahu MHD (linka 14). Firemní parkoviště. V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedenou e-mailovou nebo poštovní adresu. Výběrové řízení bude probíhat v průběhu října 2014.

Poslední změna:2014-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 7949220714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, ruční pájení (letování)
Požadované vzdelání:Mechanik elektronických zařízení (2653)