Zubní lékař

DENTA Comfort s.r.o.

Místo práce
Havlíčkova, Okres Kroměříž
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Soukromé stomatologické centrum DENTAComfort s.r.o v Kroměříži, Česká Republika, nabízí začlenění do lékařského týmu pro kolegyni/kolegu na plný i částečný úvazek. Moderní nadstandartní vybavení (OPG,CBCT,RVG,laser, kauter) a mezioborová spolupráce na pracovišti (vč. hygienistky, parodontologa, stomatochirurga, ortodontisty) zaručuje zajímavou,finančně vysoce ohodnocenou práci v příjemném mladém kolektivu. Pro úzkou spolupráci s ortodoncii požadujeme především zájem o estetiku frontálního úseku, dentoalveolární chirurgii a implantologii.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme Vám mezioborovou spolupráci všech stomatologických oborů se zaměřením na parodontologii a kompletní ortodontickou léčbu pro děti a dospělé pomocí fixních a snímacích rovnátek.
Naše stomatologické centrum se dále věnuje prevenci, dětské a záchovné stomatologii, endodoncii, estetické stomatologii, protetice, stomatochirurgii a dentální hygieně. Náš kvalifikovaný kolektiv lékařů pracuje s nejmodernějšími materiály a přístroji.
ID: 2605547  Datum zveřejnění: 13.6.2016