Cnc frézař/-ka

DEPRAG CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
T. G. Masaryka 113, 507 81 Lázně Bělohrad, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástrojaři a příbuzní pracovníci (7222)

Pracoviště a kontakty

Firma:DEPRAG CZ a.s., IČ 00169668
Pracoviště:DEPRAG CZ a.s. [1], T. G. Masaryka 113, 50781 Lázně Bělohrad

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CNC FRÉZAŘ/-KA - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: [email protected], případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová.
Obsluha CNC stroje - frézy, provádění obráběcích operací dle výkresů a postupů, seřizování stroje, denní údržba stroje.
Požadujeme základní znalost technologie obrábění, praxe v oboru není podmínkou (zaškolíme), vhodné i pro ženy i absolventy.
Nabízíme podnikové stravování, stravenky, dovolenou navíc, možnost ubytování, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, zázení stabilní české společnosti, finanční ohodnocení dle náročnosti pozice, pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou.

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 9819840785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou