Kontrolor/ka jakosti a kvality

DEPRAG CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
T. G. Masaryka 113, 507 81 Lázně Bělohrad, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-02
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:DEPRAG CZ a.s., IČ 00169668
Pracoviště:DEPRAG CZ a.s. [1], T. G. Masaryka 113, 50781 Lázně Bělohrad

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-02
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONTROLOR/KA JAKOSTI A KVALITY - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: [email protected], případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová.
Požadujeme vyučení v oboru strojírenství, nadstandardní znalost čtení výkresů, znalost měřidel a metodiky měření, ŘP sk. B výhodou, NJ výhodou, znalost práce na PC - MS Office, uživatelské prostředí, rozhodnost, komunikativnost, flexibilita, efektivní využití času a prostředků.
Náplň práce: mezioperační kontrola dílů, výstupní kontrola upínacího nářadí, kontrola součástí před zařazením do skladu, kontrola dílu z nástrojárny, zápis zmetkových hlášením měření na 2D a 3D přístroji, vedení záznamů o kontrole, prosazování 5S, tisk protokolů, plnění dalších úkolů dle potřeb organizace a pokynů nadřízeného.
Nabízíme podnikové stravování, stravenky, dovolenou navíc, masáže, roční bonus, zázemí stabilní české společnosti, ordinace závodního lékaře, finanční ohodnocení dle náročnosti pozice (uvedená mzda je nástupní), pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou.

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12268170740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou