Telefonní operátor(ka) - konzultant(ka)

DERIX s.r.o. (MPSV)

T. G. Masaryka 897, 562 01 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-27
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Derix s.r.o., IČ 02111420
Pracoviště:Derix s.r.o. - pracoviště Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 897, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-10-27
Mzdové rozpětí:od 10000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Derix s.r.o. je marketingová firma zabývající se poskytováním služeb domácnostem a malým firmám. Pro náš projekt ve spolupráci s FreeSAT hledáme vhodné spolupracovníky na pozici Telefonní konzultant(ka) operátor(ka).

Náplň práce: telefonický kontakt se zákazníkem, prezentace a prodej služeb FreeSAT televize.

Požadujeme:
- příjemný hlasový projev bez vad řeči
- základní znalost práce na PC
- aktivní přístup k práci, nadšení, chuť do práce, pozitivní myšlení

Nabízíme:
- pracovní dobu pondělí až pátek
- práce na plný i zkrácený úvazek :
6 hodin - 8:00-15:30 hod.
8 hodin - 8:30-16:30 hod.
- hodinová mzda + bonusy za objednávky
- počáteční i průběžné školení komunikačních a prodejních dovedností zdarma
- soutěže o zajímavé ceny (prázdninová soutěž o tablet a poukázky nanákup)
- vhodné pro ženy na MD, zdravotně postižené!
- práce v Ústí nad Orlicí v přátelském týmu a příjemném a moderním pracovním prostředí
- nástup ihned
Možno uzavřít také DPP.

Zašlete nám svůj životopis na [email protected] a my se Vám ozveme zpět.
Nebo zavolejte na tel : 778 427 070

Poslední změna:2014-10-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 7458690744

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání