Zámečník/-ce se svářečským průkazem

DESCON Engineering, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28, 507 43 Sobotka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:DESCON Engineering, s.r.o., IČ 24259241
Pracoviště:DESCON Engineering, s.r.o. - Kdanice, Kdanice 28, 507 43 Sobotka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-20
Mzdové rozpětí:od 20000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZÁMEČNÍK/-CE SE SVÁŘEČSKÝM PRŮKAZEM- pracoviště Kdanice.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected], případně volejte od 9.00-16.00 hod na tel.: 724 005 228 pí Grubnerová.

Společnost DESCON Engineering, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky standardních strojů, automatizovaných pracovišť, přípravků a nástrojů. Mezi naše zákazníky patří přední dodavatelé automobilního průmyslu. Rádi bychom rozšířili náš tým o zaměstnance na pozici Zámečník se svářečským průkazem. Náplní práce je dělení hutního materiálu, svařování kovových konstrukcí metodou CO2 na základě výkresové dokumentace. Požadujeme svářečský průkaz. Výhodou je znalost obrábění kovů. Předpokladem je technické myšlení, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, flexibilita. Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou v délce 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti. Prozatím pracujeme v jednosměnném provozu (7:00-15:00), ale do budoucna nevylučujeme přechod na dvě směny (6:00-14:00 a 14:00-22:00) Nabízíme stravenky a ohodnocení odpovídající výkonu. Více informací na: www.descon-engineering.cz

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12419160746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou