Konstruktér/ka cad v catia

DESCON Engineering, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28, 507 43 Sobotka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:DESCON Engineering, s.r.o., IČ 24259241
Pracoviště:DESCON Engineering, s.r.o. - Kdanice, Kdanice 28, 507 43 Sobotka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-20
Mzdové rozpětí:od 20000 do 45000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONSTRUKTÉR/KA CAD V CATIA - pracoviště Kdanice.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected]

Společnost DESCON Engineering, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky standardních strojů, pracovišť a nástrojů. Dále se zabýváme vývojem výrobků, simulací procesů a nákladovými analýzami. Mezi naše zákazníky patří přední dodavatelé automobilního průmyslu a ŠKODA AUTO. Rádi bychom rozšířili náš tým o zaměstnance na pozici Konstruktér CAD v CATIA.
Náplní práce je návrh konceptů a konstrukce dílů a nástrojů pro automobilní průmysl. Vytváření CAD modelů a výkresů detailů a sestav v sw CAD CATIA V5/V6 R24. Komunikace se zákazníky a dodavateli komponentů. Praxe v oblasti konstrukce a vývoje výrobků a nástrojů je výhodou. Předpokladem je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, znalost sw CATIA, technické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost a flexibilita.
Nabízíme zajímavou práci v prestižním oboru, podporu v dalším profesním rozvoji, ohodnocení odpovídající výkonu a prostor pro kariérní růst. Práce probíhá na našich moderně vybavených CAD pracovištích. Více informací na: www.descon-engineering.cz
Vhodné i pro OZP, absolventy.

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11175530730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou