Konštruktér - projektant

Design MP, s.r.o.

Miesto práce
SNP 10/106, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
03.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vytvárať budúcnosť v oblasti automatizačnej techniky so zariadeniami, ktoré hýbu svetom? Chcete hľadať riešenia a návrhy, pri ktorých zákazníkovi nedáte žiadnu šancu rozmýšľať nad iným dodávateľom alebo konkurenciou? Máte radi výzvy pri ktorých prekonávate sami seba? Chcete byť súčasťou tímu, ktorý je zameraný na vysokú kvalitu s jedinečným prístupom k zákazníkovi?

Náplň Vašej práce bude:
• Samostatne navrhovať jednoúčelové a prototypové zariadenia
• Komunikovať so zákazníkom od prvotnej idei až po samotnú implementáciu zariadenia
• Dohliadať nad procesom výroby, montáže a programovania zariadenia
• Vytvárať výrobnú dokumentáciu, podklady pre elektroprojektanta a prográmatora
• Navrhovať pneumatické a bezpečnostné obvody
• Vykonávať potrebné testy a merania súvisiace s návrhom riešenia

Hľadáme práve Vás!

- Atmosféra menšej firmy s otvoreným, priateľským a férovým prístupom
- Odmeny zo zisku celej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Ubytovanie v prípade práce na týždňovky
- Rozvíjanie svojich zručností a vedomostí aj na iných pozíciach
- Možnosť využitia dielne a zariadení firmy na súkromné účely

- Pozícia vhodná aj pre absolventa pokiaľ dokáže presvedčiť svojimi vlastnosťami a nadšením pre túto prácu.
- Postupné zaúčanie od malých úloh a projektov
- Vodičský preukaz skupiny B výhodou
- Znalosť 3D modelovania v Inventore výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• kreativita - uplatnite svoje nápady v praxi a ukážte čo sa vo Vás skrýva
• zodpovednosť - nekývnete nad hocičím rukou a nepoviete si "veď to sa spraví"
• nebojíte sa robiť chyby - na chybách sa človek učí a rastie, pokiaľ sa neopakujú
• samostatnosť - nepotrebujete mať niekoho nad sebou, kto Vám povie kde si máte sadnúť
• zručnosť - nebojíte sa obliecť si montérky a pracovať na dielni
• viete prijať kritiku - kritika je jeden z kľúčových faktorov, vďaka ktorým rastiete a zdokonaľujete sa
• lojálnosť voči firme - nezradí Vás, pokiaľ nie je zradená
• veľká chuť do neustáleho učenia - je to základ napredovania, bez neho sa stanete minulosťou

Design MP je firma, ktorá s malým kolektívom realizuje veľké projekty pre rôzne druhy priemyslu. Zameriavame sa hlavne na dodávku jednoúčelových a prototypových zariadení alebo celých liniek pričom sa snažíme navrhovaním riešením posúvať hranice toho čo dokážeme.
Chcete nám pomôcť s riešením jedinečných projektov? Chcete byť pri tom ako spolu vytvoríme firmu s pevnými základmi postavenými na kvalite a jedinečnom prístupe k zákazníkovi?
Buďte pri tom a kontaktujte Nás.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

SNP 10/106
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Pittner
Tel.: 0910 978 720
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2706898   Datum zveřejnění: 30.8.2016