Ostraha majetku/hlídač/recepční

DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1463, 464 01 Frýdlant, Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-11-12
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (5414)

Pracoviště a kontakty

Firma:DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka, IČ 27091252
Pracoviště:DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka-004, Zahradní 1463, 464 01 Frýdlant v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-11-12
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- muže/ženy starší 18 let
- vhodné i pro studenty, důchodce aj.
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat na směny
- časová flexibilita
- spolehlivost, pečlivost
Nabízíme:
- možnost práce i přivýdělku
- práce na Dohodu o provedení práce (DPP)
- po zapracování možnost práce na HPP
- hlídání admin. budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb
- odměna 70 až 90 Kč/hod. + odměny
- místo výkonu práce: Liberecký kraj
- možnost zajištění ubytování
- plně hrazený pracovní oděv
- zajištění certifikace k výkonu práce strážného
- odměna 1000,- Kč za doporučení známého k náboru naší společnosti
- nástup: IHNED
V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě pro více informací tel. 724 596 511 nebo ZDARMA infolinku 800 100 286
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se v místě výkonu práce nenachází

Poslední změna:2015-11-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9824940754

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání