Recepční/hlídači/ostraha majetku

DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka (MPSV)

Místo práce
Zděbradská 74, 251 01 Říčany, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-12
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka, IČ 27091252
Pracoviště:DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka - Jažlovice 2, Zděbradská 74, Jažlovice, 251 01 Říčany u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-12
Mzdové rozpětí:od 12000 do 16000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo pracoviště:
Zděbradská 74, Jažlovice, 25101 Říčany

Prvotní kontakt:
- tel.: 724 596 551
- e-mail: [email protected]

Upřesňující údaje:
- Recepční / Hlídač / Ostraha majetku - práce i přivýdělek
- Hledáme pro dlouhodobou spolupráci pracovníky na ostrahu různých objektů (admin.budovy a vstupní recepce, sklady, prodejny, stavby). NÁSTUP IHNED!
Požadujeme:
* muže/ ženy starší 22-ti let
* vhodné pro studenty, důchodce aj.
* čistý trestní rejstřík
* ochotu pracovat na směny
* časová flexibilita
* spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
* práce na Dohodu o provedení práce
* po zapracování možnost práce na HPP
* hlídání admin.budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb
* odměna 70,- Kč/hod. + odměny
* místo výkonu práce: Říčany, Říčany - Jažlovice
* možnost zajištění ubytování
* plně hrazený pracovní oděv
* zajištění certifikace k výkonu práce strážného
* nástup: IHNED

- V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě volejte pro více info 724 596 511 nebo ZDARMA infolinku 800 100 286.

Poslední změna:2016-09-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

číslo volného místa: 11403980765

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání