Ekonomický a provozně technický náměstek

Dětská lázeňská léčebna Lázně Kynžvart (MPSV)

Místo práce
Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-22
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ekonomičtí a finanční náměstci (12111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětská lázeňská léčebna v Lázních Kynžvart, IČ 00883573
Pracoviště:Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-04-22
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe ve vedoucí funkci min. 5 let (magisterského typu), zkušenosti v oblasti zdravotnictví výhodou, organizační a řídící předpoklady, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, uživatelská znalost PC, řidičský průkaz sk. B.
K přihlášce připojit: Životopis zaměřený na odbornou praxi, doklady o vzdělání, osobní dotazník, doklady podle zákona č. 451/191 Sb. v platném znění (osvědčení + čestné prohlášení), výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, prohlášení na ochranu osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. a stručná koncepce ekonomického rozvoje organizace (LL L.K.).
Uveďte telefonní a e-mailový kontakt.
Přihlášku zasílejte výhradně písemně do 15.5.2014 na adresu: Léčebné lázně Lázně Kynžvart, Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart a to v uzavřené obálce s označením: "Výběrové řízení - náměstek ekonom".

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mariánské Lázně

číslo volného místa: 7367560796

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně