Psycholog ve zdravotnictví, klinický psycholog

Dětská psychiatrická nemocnice Louny (MPSV)

Místo práce
Rybalkova 1400, 440 01 Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-20
Mzdové podmínky (brutto)
21050 - 37600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kliničtí psychologové (26341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětská psychiatrická nemocnice Louny, IČ 00831034
Pracoviště:Rybalkova 1400, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-20
Mzdové rozpětí:od 21050 do 37600 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Rybalkova 1400 Louny
Strukturovaný profesní životopis zašlete. Nutné mít absolvován kurz Psychologa ve zdravotnictví. Specializace z klinické psychologie .Specializace v systému psychoterapie výhodou
Výpis z rejtsříků trestů, výpis ze zdravotní dokumentace od Vašeho praktického lékaře.
Schopnost pracovat samostatně.
Nabízíme zařazení a ohodnocení dle nařízení 564/2006 Sb., o platových poměrech,osobní ohodnocení. Možnost dalšího vzdělávání.
pružná pracovní doba, indispoziční volno, příspěvek na penzijní připojištění,stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, poukázky Fokus Pass pro podporu aktivního odpočinku zaměstnanců, 6 týdnů dovolené. Možnost dojíždění z velkých měst (cesta z Prahy cca 45 minut). V případě zájmu zašlete strukturovaný, profesní životopis a motivační dopis.
místo vhodné i pro absolventy a OZP. Nástup možný dohodou
kontakt:tel.: 415620130, 77615303, e-mail: [email protected]
osobně na uvedené adrese nemocnice

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12544350789

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Psychologie