Všeobecná (dětská sestra), sestra specialistka

DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY (MPSV)

Místo práce
121, 391 61 Opařany, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
20870 - 29150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry se specializací (2221)

Pracoviště a kontakty

Firma:DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY, IČ 00667421, http://www.dploparany.cz
Pracoviště:Dětská psychiatrická nemocnice Opařany, Opařany 121, 391 61 Opařany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-20
Mzdové rozpětí:od 20870 do 29150 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚSO - SZŠ s maturitou, VO - dětská sestra, všeobecná sestra nebo sestra pro psychiatrii, Bc. nebo Mgr. obor ošetřovatelství, PSS v oboru ošetřovatelství v dětské a dorostové psychiatrii vítáno
Platové podmínky:
podle § 122 odst. 1 zákoníku práce, po nástupu platová třída 9 (17.870 - 26.870 Kč); držitelé/ky osvědčení pro práci bez odborného dohledu po zapracování platová třída 10 (19.360 - 29.150 Kč), zvláštní příplatky v paušální výši 1.200 Kč, příplatky za práci v sobotu a neděli a v noci podle počtu takto odpracovaných hodin.
6 týdnů dovolené, v regionu nadstandardní platové podmínky, podpora dalšího vzdělávání, možnost ubytování, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost individuální úpravy pracovní doby, zvýhodněná RHB
Kontakt: telefonicky, emailem.

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 10059490731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou