Psycholog, psycholožka

Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Nákladní 147, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Psychologové ve zdravotnictví (26342)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace, IČ 68177992
Pracoviště:Nákladní 147/29, Předměstí, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16300 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ v magisterském oboru psychologie, akreditovaný kurz psychologa ve zdravotnictví výhodou, ŘP sk. B, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, chuť vzdělávat se.
Náplň práce: v rámci své odborné způsobilosti provádí specializované činnosti na úseku psychologie, poskytuje psychologické poradenství dětem, rodičům, nezletilým matkám, provádí psychodiagnostiku mentálně a motoricky postižených dětí, atd.
Mzda od 16 300 Kč - dle dosažené praxe a zkušeností, jednosměnný provoz, plný úvazek, prac. poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracoviště: Nákladní 147/29, Opava, nástup dle dohody.
KO: Carbolová Jana Ing., tel.: 553 621 548, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11565440757

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B