Vychovatel v zařízení pro výkon ústavní výchovy - dětském domově - střídač

Dětský domov a Školní jídelna, Příbor, Masarykova 607, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Masarykova 607, 742 58 Příbor, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 - 25560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (23526)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov a Školní jídelna, Příbor, Masarykova 607, příspěvková organizace, IČ 47998296
Pracoviště:Masarykova 607, 742 58 Příbor

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 21750 do 25560 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.:11.1.2017.
Výkon práce: Příbor - Moravskoslezský kraj.
Předpokládaný zástup za nemocenskou a následnou MD na dobu 3 let na pozici střídače vychovatelů. Jedná se o přímou pedagogickou činnost v dětském domově, který má nepřetržitý provoz - ranní a odpolední směny a víkendy.
Uchazeč musí splňovat požadavky dle zákona 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících, §16, odst. 2) - vychovatel v zařízeních pro výkon ústavní výchovy, tzn. ukončené studium speciální nebo sociální pedagogiky.
Podmínkou je trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz "B", výhodou psychologický posudek o psychické způsobilosti pedagogického pracovníka, VŠ vzdělání.
Nabízíme: příspěvek na stravování.
Strukturovaný CV spolu s kontakty zasílejte prostřednictvím emailu: [email protected].

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11973590761

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně