Asistent/ka pedagoga

Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141 (MPSV)

Českých bratří 141, 517 43 Potštejn, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
17260 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141, IČ 60884681
Pracoviště:Českých bratří 141, 517 43 Potštejn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 17260 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail [email protected] do 13.4. 2017. Vybraní zájemci budou vyzvání k výběrovému řízení, které proběhne ve dnech 20. a 27.4. 2017.
- asistence u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami
- splnění požadavků pro výkon funkce dle § 3 a § 16 odst. 2) zákona č. 563/2004 Sb., ukončené VŠ/VOŠ vzdělání
- předpoklad psychické způsobilosti dle § 18 zákona č. 109/2002 Sb
- znalost práce na PC (Word, Internet)
- řidičský průkaz sk. B
- zdravotní průkaz
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- dobré organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
- jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, mzda od 17 260, - Kč.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12428820782

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B