Vychovatel (úvazek 0,75) + asistent pedagoga (úvazek 0,25) - rovečné

Dětský domov, Rovečné 40 (MPSV)

Místo práce
40, 592 65 Rovečné, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (23526)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov, Rovečné 40, IČ 48897558
Pracoviště:Rovečné 40, 592 65 Rovečné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:" Úvazek 0,75 vychovatel (výhradně denní práce) a 0,25 asistent pedagoga (výhradně noční práce) - podmínkou přijetí je přijmutí obou pracovních úvazků.
" Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících.
" Psychická způsobilost dle Zákona č. 109/2002 Sb.
" Po uplynutí doby určité možnost prodloužení.
" 9. platová třída (vychovatel), 4. platová třída (asistent pedagoga), stupeň dle délky praxe.
Osobnostní požadavky:
" Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
" Odborná znalost problematiky osobnosti dítěte v ústavu.
" Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
" Odpovědnost a samostatnost.
" Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
" Schopnost spolupráce v týmu
" Loajalita, kreativita, flexibilita.
" Vysoké pracovní nasazení.
" Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
" Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti speciální pedagogiky.

Další požadavky:
" Schopnost řídit služební vozidlo (9 míst) - ŘP skupiny B.
" Hra na hudební nástroj vítána.
Žádosti s přiloženým životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 17.3. 2017 na email: [email protected]

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12225760788

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání