Učitel 1. a 2. stupně zš

Dětský domov se školou, Horní Maršov, Temný Důl 16 (MPSV)

Místo práce
Mlýnská 16, 542 26 Horní Maršov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
26590 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov se školou, Horní Maršov, Temný Důl 16, IČ 60153628
Pracoviště:Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Horní Maršov, Temný Důl 16, Mlýnská 16, 542 26 Horní Maršov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 26590 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITEL - KA 1. a 2. stupně ZŠ úvazkem 0,23; tj. 5 vyučovacích hodin týdně na předměty Tv, Fy, Pv.
Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu učitelství 1., nebo 2. stupně, VŠ speciální pedagogika - etopedie, popř. psychopedie, doložená psychická způsobilost klinickým psychologem, výpis z rejstříku trestů. Průměrná tarifní mzda 26590,- Kč/měsíc, krácená výší pracovního úvazku. Nástup možný ihned. Kontakt: Mgr. Marek Tuček, ředitel zařízení, tel. 499874115, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11676060721

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně