Vychovatel/ka

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624 (MPSV)

Místo práce
Čáslavská 624, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (23526)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624, IČ 60103264, http://www.dds-chrudim.cz
Pracoviště:Čáslavská 624, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Čáslavská 625, Chrudim
Nástup případně dle dohody.
POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění v oboru vychovatelství a zároveň v oboru speciální pedagogika ( tzn.úplné střední pedagogického zaměření + speciální pedagogika, nebo bakalářské + specíální pedagogika), flexibilitu, ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a zájem o práci s ohroženými dětmi.
NABÍZÍME: podnikové stravování, čerpání výhod FKSP
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 10-15hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. Termín pro příjem životopisů je do 20.1.2017- Výběrová řízení proběhnou 23.1.2017 a 26.1.2017.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11939470720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou