Vychovatel/ka - pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1 (MPSV)

Místo práce
1, 751 25 Veselíčko, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 - 25560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (23526)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1, IČ 70259895
Pracoviště:Veselíčko 1, 751 25 Veselíčko u Lipníka n.B.

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 21750 do 25560 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
vzdělání dle § 16/ odst. 2 zák. č. 563/2004 Sb. o ped. prac., pracovitost, nadšení, loajalitu, PC gram., tr. bezúhonnost a psych. způsobilost podle zák. č. 109/2002 Sb. Plat. podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění 273/2016 Sb.

Nabízíme:
Plat. podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění 273/2016 Sb., zvláštní příplatek, příspěvek z FKPP na stravu, pojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 777 685 766

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Lipník nad Bečvou

číslo volného místa: 12739980777

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně