Psycholog/psycholožka

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna (MPSV)

Místo práce
Luční 330, 257 91 Sedlec-Prčice, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-25
Mzdové podmínky (brutto)
24500 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogičtí psychologové (26343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, IČ 61660116
Pracoviště:Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330, Luční 330, Sedlec, 257 91 Sedlec-Prčice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-25
Mzdové rozpětí:od 24500 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:psycholog/psycholožka
Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna Sedlec-Prčice, Luční 330, vypisuje výběrové řízení na pozici psychologa/psycholožky v zařízení institucionální péče. Kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. Požadujeme znalost problematiky práce s žáky se závažnými poruchami chování, poruchami učení, s ADHD a Aspergerovým syndromem. Další podmínkou je absolvovaný psychoterapeutický výcvik.
Možno zkrácený i plný úvazek.
Nástup možný ihned. Mzda: 24 500,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Urban Stanislav Mgr., tel.: 317 712 542, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11632250768

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně