Vychovatel/ka v dětském domově

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá (MPSV)

Místo práce
Sídliště Míru 40, 382 26 Horní Planá, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20200 - 22550 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá, IČ 60084413, http://www.detskydomovhp.cz/
Pracoviště:Sídliště Míru 40, 382 26 Horní Planá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 20200 do 22550 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vychovatel/ka v dětském domově - vzdělání vyšší odborné (obor vychovatelství) nebo vysokoškolské speciální pedagogika, možno i absolvent. Pracoviště Horní Planá. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba směnná. Nástup 1.3.2015. Mzda 20.200,-- -22.550,-- Kč hrubého. Kontakt: 380 738 258 Bc. Bumbová, [email protected].

Poslední změna:2015-02-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 7841160774

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC