Asistent/ka pedagoga

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá (MPSV)

Místo práce
Sídliště Míru 40, 382 26 Horní Planá, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
9150 - 10780 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá, IČ 60084413, http://www.detskydomovhp.cz/
Pracoviště:Sídliště Míru 40, 382 26 Horní Planá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 9150 do 10780 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Asistent/ka pedagoga - vzdělání středoškolské i vyšší pedagogického směru ( podle z. 563/2004 Sb.,§20 ods.1), vhodné pro absolventy. Pracoviště Dětský domov, ZŠ a MŠ Horní Palná. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, úvazek zkrácený, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Plat od 9.150,-- - 10.780,-- Kč hrubého (dle praxe a plat. zařazení). Kontakt: p. Verešová 380 738 328, [email protected].

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 12099500738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou