Field Sales Executive (Praha)

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* péče o stávající portfolio zákazníků a jejich následný rozvoj
* akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí
* vedení samostatných obchodních jednání přímo u zákazníků
* spolupráce s oddělením sales support
* administrativa spojená s obchodem (příprava nabídek, nacenění, práce se CRM systémy atd.)
Nástup ihned nebo dohodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci v silné, mezinárodní společnosti
* silnou, uznávanou značku a prodej prémiových služeb
* využití anglického jazyka v praxi
* mnoho příležitostí k profesnímu rozvoji i kariérnímu růstu
* pravidelný příjem složený z fixní a variabilní částky, která není omezená
* bohatou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání
* obchodní drive, energii a zaměření na výsledek
* zkušenosti v oblasti prodeje firemním zákazníkům
* ochotu cestovat a trávit čas v terénu
* min. středně pokročilou znalost anglického jazyka
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DHL pokrývá více než 220 zemí a teritorií na celém světě a je tím i nejglobálnější společností na světě. S více než 315.000 zaměstnanci nabízíme téměř nekonečné množství logistických řešení.

DHL je součástí předního světového poštovního a logistického koncernu, skládajícího se ze třech divizí: DHL Express, DHL Global Forwarding, Freight a DHL Supply Chain.
ID: 2194726  Datum zveřejnění: 23.7.2015