Provozář - údržbář

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 (MPSV)

Místo práce
Veslařská 345, 637 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 15160 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246, IČ 62158384
Pracoviště:Diagnostický ústav pro mládež a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Veslařská 345/246, Pisárky, 637 00 Brno 37

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 11000 do 15160 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Strukturální životopisy zasílejte na e-mail adresu vladimír.prochá[email protected]
Vybraný kandidát bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru.

Požadované dovednosti
Manuální zručnost, řidičský oprávnění "B" - zaměstnanec je využíván i jako řidič, časová flexibilita, výhodou je praxe na pozici údržbáře.
Výše mzdy: od 11.000,- Kč do 15.160,- Kč + osobní příplatek (po zkušební době) - 5. platová třída, platový stupeň bude určen podle délky započitatelné praxe - po uplynutí zkušební doby je možnost získat měsíční plat až 19 tis. Kč

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12011340736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou