Všeobecné sestry s osvědčením

Diakonie ČCE - hospic CITADELA (MPSV)

Místo práce
Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-25
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 21700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - hospic CITADELA, IČ 73632783
Pracoviště:Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-25
Mzdové rozpětí:od 15000 do 21700 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Diakonie ČCE - hospic CITADELA hledá vhodné pracovníky na pozici všeobecná sestra bez odborného dohledu pro pracoviště domov se zvláštním režimem ve Valašském Meziříčí.
POŽADUJEME: odborná způsobilost - v souladu s § 5 zák. č. 96/2004 Sb. (SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, atd.) a platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu. Zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty, nepřetržitý provoz, noční práce); trestní bezúhonnost; respekt ke křesťanským hodnotám; psychická odolnost; zodpovědnost, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat v týmu i samostatně. Výhodou: Praxe v oboru
NÁPLŇ PRÁCE: Práce v nepřetržitém provozu (tj. včetně sobot, nedělí, svátků) podle rozvržených 12-ti hodinových denních a nočních směn
NABÍZÍME: Práci na plný úvazek. Odpovídající mzdové ohodnocení 15 000 Kč - 21 700 Kč (závisí na dosaženém vzdělání a praxi v oboru) + zákonné příplatky, po zapracování dochází k přehodnocení mzdy. Možnost stravování v místě pracoviště. 5 týdnů dovolené
PRVNÍ KONTAKT: Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na [email protected] nebo písemně na adresu Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí (můžete donést i osobně na recepci). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
ov. 24.5.2017

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11924950790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou