Sociální pracovník/-ice

Diakonie ČCE - středisko Milíčův dům (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 14, 551 01 Jaroměř, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-22
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko Milíčův dům, IČ 46503561
Pracoviště:Havlíčkova 14, Jakubské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-22
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce: poskytování sociálních služeb (kontaktní práce, poradenství, poskytování informací, sociálně právní pomoc, vyjednávání se školou, rodinou, úřady atd.).
Další požadavky: VOŠ/VŠ vzdělání - odborná způsobilost dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, podmínkou; znalost standardů kvality sociálních služeb; trestní bezúhonnost; znalost práce na PC. Zaměstnavatel uvítá praxi v sociálních službách.
Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a tvořivou práci v dynamickém kolektivu, práci pod supervizi a metodickým vedením, možnost dalšího vzdělávání, nástupní plat hrubého 16.000,- Kč.
Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis.
Přihlášky zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 12709840743

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC