Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou (MPSV)

5. května 193, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
10500 - 12300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou, IČ 73633992
Pracoviště:Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou - pracoviště, 5. května 2, 46601 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 10500 do 12300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pečovatel/ka v terénní pečovatelské službě
Kritéria a požadavky:
podmínkou je ukončené základní vzdělání
výhodou je kvalifikační kurz "pracovník v sociálních službách", event. ošetřovatelská, pečovatelská či zdravotní škola
nutná trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
komunikační dovednosti a ochota k týmové práci
zodpovědnost, empatie a lidský přístup
psychická odolnost

Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek
supervizní a metodickou podporu
péči o osobní a kvalifikační růst

Přihlášku do výběrového řízení pošlete nejpozději do 26. září 2014 na adresu: Pod Baštou 10, Jablonec nad Nisou, nebo elektronicky na adresu: [email protected]

Přihláška musí obsahovat:

strukturovaný životopis (s aktivním kontaktem)
motivační dopis

Všem uchazečům oznámíme výsledek prvního kola výběrového řízení dne 29. září.
Osobní pohovory proběhnou s vybranými uchazeči po předchozí domluvě ve dnech
1. - 3. října 2014.

Předpokládaný termín nástupu: říjen 2014

Případné další informace na e-mailu: [email protected]
nebo na webu: http://jablonec.diakonie.cz

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.

Poslední změna:2014-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 7893310787

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání