Administrativní pracovníci - marketing (vhodné pro ozp)

Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí (MPSV)

Místo práce
Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
6700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, IČ 47863561
Pracoviště:Žerotínova 319/21, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 6700 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - MARKETING
Místo je vytvořeno pro pracovníka/pracovnici se zdravotním postižením.
POŽADUJEME: Dobrou znalost práce na PC MS Office. Psaní všemi deseti. Samostatnost, komunikativnost, loajálnost, spolehlivost. Chuť pracovat a učit se
NÁPLŇ PRÁCE: Zadávání pozvánek a fotografií na facebook, webové stránky organizace.
Administrativní práce (korespondence, elektronická komunikace, zápisy z porad, archivace marketingových materiálů apod.)
Podpora pracovníků marketingu při PR akcích (např. prodej lístků, rozdávání letáků, pořizování fotografií, apod.)
NABÍZÍME: možnost prodloužení doby určité, zázemí stabilní organizace, možnost dalšího vzdělávání.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte e-mailem: [email protected] nebo poštou. Telefon 739 324 817, osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Bližší informace: www.diakonievm.cz

Poslední změna:2016-12-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11893220732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou