Sociální pracovníci pro lidi s mentálním postižením

Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí (MPSV)

Místo práce
Chodská 667, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (34127)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, IČ 47863561
Pracoviště:Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí [3], Chodská 667, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM
POŽADUJEME: VŠ nebo VOŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách, dobré komunikační dovednosti, praktické uvažování, práce na PC, časová flexibilita, ŘP skupiny B - aktivní řidič
NÁPLŇ PRÁCE: práce spočívá v poskytování služeb lidem s mentálním postižením v rámci sociální rehabilitace. Rozvoj schopností a dovedností klientů se zapojením do běžného života. Individuální plánování služby. Práce s dokumentací. Podpora klientů při řešení jejich situace. Týmová spolupráce.
NABÍZÍME: možnost prodloužení doby určité, zázemí stabilní organizace, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Nástup dle dohody
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte e-mailem: [email protected] nebo poštou Diakonie ČCE stř. Valašské Meziříčí, Žerotínova 319/21, 75701 Valašské Meziříčí. Telefon 739 324 817, osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Bližší informace: www.diakonievm.cz

Poslední změna:2016-12-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11663830767

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání