Mzdová/ý účetní

Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí (MPSV)

Místo práce
Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
5800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví (24119)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, IČ 47863561
Pracoviště:Žerotínova 319/21, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 5800 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ
POŽADUJEME: SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, dobrou znalost práce na PC, MS Office, znalost KS programu vítána. Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup.
NÁPLŇ PRÁCE: měsíční zpracování mezd tj. zajišťování výplaty, zúčtovávání mzdy, mzdových náhrad a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a provádění srážek ze mzdy, kompletní zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců a pojistného na sociální a zdravotní pojištění. Dále příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů, vedení personální evidence zaměstnanců.
Jedná se o pracovní poměr na zkrácený úvazek, cca 3 hodiny denně. První smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
NABÍZÍME: Stravenky, 5 týdnů dovolené
PRVNÍ KONTAKT: svůj životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem: [email protected] nebo poštou. Na Vaší žádosti prosím uvádějte název pracovní pozice o kterou se ucházíte.
Telefon 739 324 817 od 9-14 hod., osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Bližší informace: www.diakonievm.cz

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12249400755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou