Kuchař/ka

Diakonie ČCE - středisko Vsetín (MPSV)

Místo práce
Ohrada 1864, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-21
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko Vsetín, IČ 73633178
Pracoviště:Diakonie ČCE - středisko Vsetín 01, Domov pro seniory Ohrada, Ohrada 1864, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-21
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KUCHAŘ/KA
Možnost prodloužení doby určité
Zaměstnavatel neuvedl mzdu
POŽADUJEME: vzdělání v oboru a praxe výhodou, manuální zručnost, komunikativnost, schopnost spolupráce, pečlivost, organizační schopnosti, bezúhonnost, potravinářský průkaz
NÁPLŇ PRÁCE: příprava jíde v domově pro seniory, spolupráce na provozu kuchyně
NABÍZÍME: zázemí velké neziskové organizace, 5 týdnu dovolené, smysluplnou práci
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky - 739 244 872, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11893380782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání