Sociální pracovník/ce (speciální pedagog, pedagožka)

Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy (MPSV)

Místo práce
Zahradní 542, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
17300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy, IČ 45331154
Pracoviště:Diakonie ČCE - Archa pro rodiny s dětmi, Zahradní 542, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-08
Mzdové rozpětí:od 17300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Detailnější popis pozice: spolupráce s dospělými i dětskými klienty, poskytování individuálních i skupinových konzultací, terénní i ambulantní výkon práce v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Pracovník by měl mít základní znalost vývojové psychologie, umět komunikovat s klienty i s kolegy, zprostředkovat kontakt s institucemi a spolupracovat s nimi, poskytnout poradenství, podporu, edukaci, samostatně vést dokumentaci a vypracovávat zprávy.
Požadujeme: vzdělání splňující odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., ochota dál se vzdělávat,
o praxe výhodou, zaměstnavatel může požadovat prokázání trestní bezúhonnosti, řidičský průkaz skupiny B, schopnost týmově spolupracovat s kolegy, osobnostní zralost, sebezkušenost, uživatelská znalost práce na PC, osobnostní předpoklady - empatie, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, kreativita, komunikační dovednosti.
Nabízíme: osobnostní růst a rozvoj, práci pod supervizí, zajímavou a smysluplnou práci, možnost dalšího prohlubování vzdělání, plný pracovní úvazek: 40 hod./týdně, místo výkonu práce: Domažlice
Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:
přihlášku do výběrového řízení pošlete elektronicky na e-mailovou adresu [email protected].
Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis s aktivním kontaktem (telefon, e-mail), motivační dopis,
předmět e-mailu "výběrové řízení - Archa Domažlice".
Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou po předchozí telefonické domluvě. Zájemci budou kontaktováni a zváni na pohovor individuálně.
Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Výběrové řízení bude probíhat průběžně, na osobní pohovory budou vybraní uchazeči pozvaní po telefonické domluvě. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.
Další informace o naší organizaci najdete zde www.diakoniezapad.cz, www.diakonie.cz.

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 10513830777

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání