Operátor/ka výroby 14 500,- Kč Vyškov

Diallogue Česká republika a.s.

Místo práce
Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastů ve Vyškově, hledáme operátory do výroby za zajímavých finančních podmínek. Jedná se o výrobu produktů z měkčených plastů. Práce v linkovém provozu. Práce je na zaučení, není nutná praxe z výroby. Tato pozice je vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Výhodné platové podmínky - 14 500 Kč HM.
• 90 Kč stravenky denně.
• 1500 Kč zákonné příplatky.
• 4 týdny dovolené.
• CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ 12 000 - 12 500 Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC

Informace o náboru

• Hlavní pracovní poměr
• Dlouhodobé stabilní zaměstnání vhodné i pro absolventy
• Jednoduchá práce
NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI.

PRÁCE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY. V případě zájmu nám zašlete e-mailem krátký životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Nabízí vstřikování a tepelné tvarování plastů. Vyrábí výrobky pro segmenty trhu automobilového, spotřebního zboží a průmyslových aplikací. Výrobu realizujeme vstřikováním plastů, nákupem a montáží dílů výrobků a výrobou blistrových obalů, vnitřních obalů a přepravních zásobníků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Základní vzdělání (v práci Vás zaučíme)
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• Ochota pracovat na 12 hodinovém nepřetržitém provozu
• Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
• Nástup ihned.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu.Společnost Diallogue je stabilním zaměstnavatelem, firmou, která ve svých zaměstnancích vidí svůj potenciál

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2190350  Datum zveřejnění: 21.7.2015