Operátor/ka výroby 19 000,- Kč Mikulov

Diallogue Česká republika a.s.

Místo práce
Okres Břeclav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· manuální práce ve stoje u výrobních linek (montáž, lisování, pájení, lepení)
· kontrola výrobků
· na vybraných montážních linkách i obsluha strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

· základní mzda 73,80,-Kč/hod (12 000,-Kč/měsíc)
· příplatky až 1200,-Kč
· Bonus až 3000,-Kč
· příspěvek na dopravu až 3000,-Kč
· příplatek za práci ve ztíženém prostředí 7,-Kč/hod (dle zařazení)
· 25 dní dovolené
· příspěvek na závodní stravování (55 % z ceny oběda)
· smlouva na hlavní pracovní poměr
Celkové platové podmínky cca 14 500 – 15 000 Kč ČISTÉHO za měsíc (podrobnosti se dozvíte na místě pohovoru)

Informace o náboru

NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI
Info o společnosti a další volné pozice na www.diallogue.eu .
V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost která je předním výrobcem kabelů, vodičů a kabelových svazků pro automobilový a výtahový průmysl a také pro speciální průmyslové použití.
Dále vyrábíme vodiče nejen pro transformátory a motorový průmysl, ale i litinové dráty na bázi niklu pro nejrůznější průmyslové použití.
Výrobní portfolio doplňuje výroba pocínovaných plochých drátů pro oblast fotovoltaiky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· min. ukončené základní vzdělání
· manuální zručnost
· ochotu pracovat ve třísměnném provozu
· odpovědný přístup k práci
· nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu.Společnost Diallogue je stabilním zaměstnavatelem, firmou, která ve svých zaměstnancích vidí svůj potenciál

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2625782  Datum zveřejnění: 29.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000