Operátor/ka výroby 18 – 20 000,- Kč (Brno-Slatina)

Diallogue Česká republika a.s.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Manuální práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
• Férové a lidské jednání, zázemí seriózní agentury a našeho silného stabilního partnera
• Zdarma pracovní oděv a obuv i veškeré pomůcky
• Práci v moderním a čistém prostředí
• Práci u jedné z nejprestižnějších společností v Brně
• Možnost osobního rozvoje, získání zkušeností se špičkovými a moderními technologiemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Výhodné platové podmínky 14 500,-Kč základ
• Příplatky za směnnost cca 2500,- Kč
• Odměny za docházku cca 2000,- Kč
• Příplatky za přesčasy
• Dotované stravování v závodní jídelně
• 5 týdnů dovolené
• Možnost profesního postupu
• Hlídané parkoviště v areálu společnosti
CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ cca 15 000,-Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, celosvětového lídra v oblasti telekomunikačních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném provozu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základní vzdělání ( rádi Vás zaučíme)
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů
• Práce ve třísměnném provozu
• Nástup ihned
• Práce vhodná i pro ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu.Společnost Diallogue je stabilním zaměstnavatelem, firmou, která ve svých zaměstnancích vidí svůj potenciál

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2886612  Datum zveřejnění: 11.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000,-Kč