Lektor programů primární prevence

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
Jakubské náměstí 5, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260, http://www.charitajihlava.cz
Pracoviště:Diecézní charita Brno - Oblastní charita Jihlava, Jakubské náměstí 5/2, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-06-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Specifické požadavky
- Odpovídající kvalifikace: ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání, které je svým obsahem zaměřeno na práci s lidmi (nejvhodnější obory - pedagogika, psychologie, adiktologie, sociální práce apod.)
- Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby (žáci a studenti 2.st. ZŠ)
- Specifické znalosti o jednotlivých typech rizikového chování
- Absolvování kurzu krizové intervence či výcviku se sebezkušeností je výhodou (minimálně 24 hodin sebezkušenosti)
- Řidičský průkaz sk.B

Obecné předpoklady
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Kreativní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme
- Pracovní poměr na 1,0 úvazku, práce v malém týmu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání
- Zaměstnanecké výhody
- Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
- Flexibilní pracovní doba
- Odborný dohled při výkonu zaměstnání

Náplň práce
- Přímá práce s účastníky programu (třída, třídní učitel, školní metodik prevence)
- Metodická příprava a koordinace jednotlivých bloků programu (využívání forem zážitkové pedagogiky a interaktivního vzdělávání)
- administrativa

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 2.5.2014 na adresu Centrum primární prevence Vrakbar, Sídliště U Pivovaru, 586 01 Jihlava nebo na e-mail: [email protected]. Možnost nástupu od 1. 6. 2014. Bližší informace podá vedoucí zařízení Mgr. Pavlína Kolářová, tel.: 567 304 802, 736 523 660. O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou vybraní účastníci písemně či telefonicky informováni. Výběrové řízení proběhne dne 13.5.2014.

Poslední změna:2014-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 7373260710

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání