Pracovník/pracovnice v sociálních službách - žďár nad sázavou

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
Horní 1679, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
85 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260
Pracoviště:DCHB - Oblastní charita Žďár n.S. - Domácí hospicová péče, Horní 1679/22, 59101 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 85 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- přímá péče o umírající osoby poskytovaná v jejich domácím prostředí.
Nabízíme:
- zázemí stabilní organizace,
- možnost seberealizace, dalšího vzdělávání, supervize.
Požadujeme:
- předpoklady pro práci s umírajícími lidmi a jejich blízkými, dobré komunikační dovednosti,
- časovou flexibilitu (jedná se o práci příležitostnou, s nepravidelnou pracovní dobou, kdykoli, i o víkendu, vždy podle potřeb uživatelů),
- schopnost samostatné práce,
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- trestní bezúhonnost,
- očkování proti žloutence typu B.
Uvítáme:
- zkušenosti s péčí o umírající.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu:
Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Domácí hospicová péče, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mail [email protected]
Uzávěrka přihlášek: 15. 4. 2015
Nástup: květen 2015 nebo dle domluvy
Informace a dotazy: Marie Miličková, vedoucí Domácí hospicové péče, tel. 739 389 244

Poslední změna:2015-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 8670670727

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání