Administrativní pracovník

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
Gen. Sochora 705, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-15
Mzdové podmínky (brutto)
8700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260, http://www.trebic.charita.cz
Pracoviště:Diecézní charita Brno-Oblastní charita Třebíč, Domácí hospic sv. Zdislavy Třebíč, Gen. Sochora 705, Nové Dvory, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-07-15
Mzdové rozpětí:od 8700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Charakteristika práce
Administrativní činnost kanceláře Domácího hospice sv. Zdislavy, vedení zdravotnické dokumentace, zajištění provozu kanceláře, skladu zdravotnického materiálu, objednávky zdravotnického materiálu, vedení dokumentace spojené se služebními auty apod.

Požadavky na uchazeče
- Vzdělání min. SŠ
- Znalosti práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)
- Pracovní zkušenost s tímto druhem práce
- Schopnost se rozhodovat rychle, dobře a samostatně
- Pečlivost, důvěryhodnost, flexibilita; ochota učit se nové věci
- Dobré komunikativní dovednosti, příjemné vystupování
- Loajalita k organizaci, respektování hodnot organizace, trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme
- Práci na úvazek 0,6 až 1 (dle možností a domluvy s konkrétním uchazečem)
- Zajímavou a kreativní práci
- V určité míře flexibilní pracovní dobu
- Možnost dalšího vzdělávání
- Služební počítač a mobilní telefon
- Benefity Oblastní charity Třebíč - týden dovolené navíc, stravenky…
- Práci v dobrém týmu
- Nástup možný ihned nebo dle dohody (včetně zaškolení)

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: [email protected]

Žádosti zasílejte do 31. 7. 2016. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení
V případě splnění požadavků výběrového řízení Vás pozveme k ústnímu pohovoru.

Poslední změna:2016-07-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11101110778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou