Kontaktní terénní sociální pracovník/ce

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
Pančava 687, 695 01 Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260
Pracoviště:Diecézní charita Brno - Kontaktní adiktologické centrum Vážka, Pančava 687/56, 695 01 Hodonín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 13000 do 18500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontaktní adiktologické centrum Vážka, Pančava 56, Hodonín 695 01
Náplň práce:
Kontaktní a terénní práce s uživateli drog. Přímý kontakt s uživateli drog, poskytování sociálních služeb, včetně výměnného injekčního programu. Poradenství pro uživatele nelegálních drog, alkoholu a patologické hráče. Vedení dokumentace.
Požadujeme:
" Odpovídající kvalifikaci pro výkon činnosti Sociálního pracovníka, podle zákona č. 108/2006 Sb. (VŠ/VOŠ vzdělání v oborech: sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče a příbuzných oborech.
" Orientaci v drogové problematice - výhodou je praxe v oboru
" Komunikační předpoklady a samostatnost
" Znalost práce na PC (Word, Excel)
" Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
" pracovní poměr na 1,0 úvazku
" odpovídající finanční ohodnocení
" možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
" pravidelnou supervizi
" zaměstnanecké výhody
" zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
Předpokládaný termín nástupu:
Možnost ihned i dohodou
Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis
(proč se hlásíte na toto pracovní místo) zasílejte do 10.11.2016 na adresu:
Sebou přineste kopii Diplomu.
Marie Salajková - personalistka OCH Hodonín, Wilsonova 7, 695 01 Hodonín, tel: 534 001 252
Mobil: 731 130 787, nebo emailem: [email protected]

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11641100757

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání