Poradce/poradkyně rané péče

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
Gen. Sochora 705, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260, http://www.trebic.charita.cz
Pracoviště:Diecézní charita Brno - Oblastní charita Třebíč, Středisko rané péče Třebíč, Gen. Sochora 705, Nové Dvory, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- vzdělání VŠ se zaměřením na speciální pedagogiku či sociální práci
(kvalifikace dle zákona108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších právních předpisů)
- vítána praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku a s lidmi se zdravotním postižením
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- schopnost empatie, komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
- 1,0 pracovní úvazek s nástupem od ledna 2017
- platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání dle mzdových tabulek DCHB
- týden dodatkové dovolené navíc
- příspěvek na stravu
- možnost dalšího vzdělávání
- práci pod supervizí
- pružnou pracovní dobu
Místo výkonu práce území Kraje Vysočina.
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD.
Hrubá měsíční mzda 18.000,- Kč + benefity.

Výběrové řízení se skládá z osobního pohovoru před komisí.
Máte-li zájem o nabízenou pracovní pozici, zašlete svůj stručný profesní životopis a motivační dopis do 19. 12. 2016 na adresu:
Raná péče Třebíč, Pavlína Kovářová,
Karlovo nám. 41/30,
Třebíč 674 01
nebo na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11791040738

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně