Sociální pracovník/pracovník v soc.službách pro pracoviště nízkoprahové zařízení pro děti a mládež vrakbar jihlava

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
U Pivovaru 2862, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260, http://www.jihlava.charita.cz
Pracoviště:Diecézní charita Brno - NZDM Vrakbar, U Pivovaru 2862/8, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Zamestnanecké výhody

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Specifické požadavky
. Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách c. 108/2006 Sb.
. Věk minimálne 20 let.
. Orientace v problematice sociálních služeb.
. Zkušenost v oblasti nízkoprahových služeb pro deti a mládež výhodou.
. Komunikacní a organizacní schopnosti.
. Osobnostní přredpoklady pro práci s cílovou skupinou.
. Schopnost pracovat samostatne i v týmu.
. Ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách (13:30 – 18:00 hod.).
. Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Obecné predpoklady
. Trestní bezúhonnost.
. Zdravotní zpusobilost.
. Znalost práce na PC (MS Office, grafické programy, internet).
. Vysoká míra odpovědnosti a kreativní prístup k práci.
Nabízíme
. Práce na DPP (8 – 16 hodin týdně).
. Místo výkonu práce Jihlava.
. Nástup ihned, popř. dle dohody.
Náplň práce
. Přímá kontaktní práce s uživateli služeb - realizace volnočasových a preventivních aktivit.
. Sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé.
. Spolupráce s návaznými institucemi.
. Administrativa související s poskytovanými službami.
Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis (téma „Co očekávám od práce v NZDM a co mohu nabídnout“, v rozsahu 1x A4) zasílejte do 15. 3. 2017 na adresu NZDM Vrakbar Jihlava, U Pivovaru, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: [email protected]. Bližší informace k volné pracovní pozici podá Mgr. Šárka Štocková, tel.: 734 435 283. Uchazeci vybraní pro účast ve výběrovém řízení budou informováni po uzávěrce přihlášek do výběrového řízení.

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 12194000757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou