Sociální pracovník/ice - bystřice nad pernštejnem

Diecézní charita Brno (MPSV)

Pod Horou 191, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti zdravotnictví (34122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260
Pracoviště:Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Rosa - denní stacionář - Bystřice nad Pernštejnem, Pod Horou 191, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- přímá práce s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením
- vedení sociální dokumentace, jednání se zájemci o službu, tvorba metodik, pracovních postupů, individuálních plánů, spolupráce na rozvoji služby
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: červen 2017
Nabízíme:
- práci na celý úvazek,
- zajímavou a obohacující práci,
- práci pod supervizí a odborným vedením,
- odborné vzdělávání,
- dobrý pracovní tým,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
- předpoklady pro práci s lidmi s postižením, dobré komunikační schopnosti,
- schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost,
- očkování proti žloutence typu B, zdravotní průkaz
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na adresu Rosa-denní stacionář, Pod Horou 191, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email [email protected] do 8. 5. 2017.
Bližší informace: Bc. Petra Königová, mob.: 733 592 268,
email: [email protected]

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12495500716

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání