Zástup za nemoci a dovolené - pracovník/ce v sociálních službách - instruktor/ka v azylovém domě

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
Manž. Curieových 604, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260, http://www.trebic.charita.cz
Pracoviště:Diecézní charita Brno - Oblastní charita Třebíč, Domov pro matky Třebíč, Manž. Curieových 604, Nové Dvory, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Práce na dohodu o pracovní činnosti s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou ve dvousměnném nepřetržitém provozu, denní a noční směny - 12 hod.

Náplň práce:
- práce s uživateli Domova pro matky Třebíč
- zajištění chodu Domova pro matky Třebíč
- administrativa spojená s poskytováním služby

Požadujeme:
- SOU, SŠ sociálního nebo zdravot. zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
- morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- ztotožnění se s firemní kulturou organizace
- schopnost zvládat psychickou zátěž
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
- dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- samostatné uvažování a jednání, asertivita
- schopnost řešit efektivně konflikty
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, práce s internetem)

Nabízíme:
- dohodu o pracovní činnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- dynamickou, kreativní práci
- motivovaný tým lidí, práci ve velké a stabilní organizaci
- realizace vzdělávacích kurzů a seminářů

Předpokládaný termín nástupu: dle domluvy

Profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 28. 4. 2017 na e-mailovou adresu: [email protected]

Do předmětu zprávy napište: "Výběrové řízení - zástupce"

Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12506010763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou