Sociální pracovník/ice v poradně pro cizince a migranty

Diecézní charita České Budějovice (MPSV)

Kanovnická 405, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-26
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (34127)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita České Budějovice, IČ 45018316
Pracoviště:Kanovnická 405/16, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-10-26
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: VŠ vzdělání podle zák. 108/2006 Sb. znalost jednoho světového jazyk AJ nebo NJ stupně B1, trestní bezúhonnost, flexibilita, komunikační dovednosti s cizinci, ochota se vzdělávat, schopnost práce v týmu, ŘP"B"
Nabízíme: práci v zajímavé oblasti, nástupní mzda 16000 Kč, 5 týdnů dovolené
Přihlášky zasílejte do 30.11.2016 na adresu Diecézní charita, Kanovnická 16, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: [email protected]. V přihlášce uveďte strukturovaný životopis, motivační dopis, telefon a e-mail, kontakty na reference.

Poslední změna:2016-10-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11646880793

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně