Sociální pracovník/ice intervenčního centra pro osoby ohrožené domácím násilím

Diecézní charita České Budějovice (MPSV)

Kanovnická 405, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-10
Mzdové podmínky (brutto)
18600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (34127)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita České Budějovice, IČ 45018316
Pracoviště:Kanovnická 405/16, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-10
Mzdové rozpětí:od 18600 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: VŠ, VOŠ odobrné vzdělání podle zák. 108/2006 Sb. - pozice sociální pracovník,praxe na pozici sociálního pracovníka min. 2 roky, trestní bezúhonnost, flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost, schopnost práce v týmu, ŘP"B", praxe v poskytování krizové intervence výhodou
Nabízíme: práci v zajímavé oblasti, podporu v zaškolení, mzdu 18600 Kč + osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky
Přihlášky zasílejte do 12.4.2017 na adresu Diecézní charita, Kanovnická 16, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: [email protected]. V přihlášce uveďte strukturovaný životopis, motivační dopis, telefon a e-mail, kontakty na reference. Uchazeči splňující podmínky budou pozváni k výběrovému řízení.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12317860736

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání